Şişli Evden Eve Taşımacılık

Nizamoğlu Nakliyat | 7/24: 0532 412 83 12

sisli-nakliyat

Şişli Evden Eve Taşımacılık, Yeni Bir Hayat, Huzurlu Bir Başlangıç..

Evden eve nakliyat konusunda sektördeki en güçlü firmalardan biri olan Şişli Evden Eve Nakliyat hem şişli hem de İstanbul genelinde müşterilerine etkili çözümler sunar. Taşınma işlerinizde firmamızı tercih ederek eşyalarınıza hiçbir zarar verilmeden taşınma işlemlerini gerçekleştirmenin rahatlığı ve huzurunu yaşayabilirsiniz. Firmamız Ulaştırma bakanlığı’ nın zorunlu tuttuğu K1 ve K3 yetki belgelerine sahip kurumsal bir firmadır. Teknolojiyi akın olarak takip etmekte ve yeni nesil modern nakliye araçları ve ekipmanları ile çalışmaktayız. Taşınma işlemlerinin sorunsuz olarak yürütülebilmesi için şirketimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde taşınma gününde beklenmedik sürprizlerle karşılaşmaz evinizi güven içinde taşıtabilirsiniz. Tüm evinizi sözleşmeli ve sigortalı olarak taşıyoruz.

Şişli Evden Eve Taşıma

Şişli Nakliyat sigortalı nakliye hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz eşyalarını değerinde sigortalatarak herhangi bir hasar durumunda tüm zararlarını eksiksiz olarak tazmin edebilmektedirler. Eşyalarınızı sigortalamak taşınma esnasında deneyimli nakliye elemanlarımız her türlü emniyet tedbirini alacak olsalar da olası hasar durumlarına karşı sizi koruyacak en önemli tedbirdir. Vermiş olduğumuz hizmetlerden müşterilerimizin memnun kalması en büyük amacımız olup, bu amaç doğrultusunda çalışmaya ve günden güne kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Sunmuş olduğumuz garantili hizmetler bunun en güzel göstergesidir. Yüksek kalite standartlarımız yanında müşteri portföyümüzü daha da genişletmek için fiyatlarımıza zorunlu kalmadıkça herhangi bir artış uygulamıyor ve nakliye sektöründeki en uygun fiyatları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Taşınma işlerinizi stres yaratan bir durum olmaktan çıkarıp rahat bir süreç olarak geçirmenizi sağlamak için canla başla çalışıyoruz.

sisli-evden-eve-nakliyat

Şişli Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılıyor...?

Şişli Evden Eve Nakliye bazı korsan nakliye firmalarının yapmış olduğu gibi günübirlik taşeron elemanlar ile taşıtma işlemi yapmamaktadır. Taşeron elemanların sigortasız ve düşük ücretlerle çalıştırılmalarından dolayı bu tür işlerden herhangi bir verim alınamamakta ve müşterilerin çoğu mağdur olmamaktadır. Böyle durumlarla karşılaşmamak için kurumsal firmalarla çalışmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız. Evden eve nakliyat işlerinde oldukça iddialı olduklarını söyleyen pek çok firma ile ilgili internette yüzlerce şikâyet olduğunu bu nedenle firma seçimlerinizde çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

nizamoğlu
scroll up