Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma son yıllarda nüfusu 18 milyonun üstüne çıkan İstanbul bölgesinde hızlı kentleşme ile beraber yaşanan nakliye sorunlarını minumum kayıpla eşyalara sıfır zarar ilkesi doğrultusunda geliştirilen modern taşımacılık yöntemlerinden biridir. Artan kentleşme ile beraber dar sokaklar park sorunları katı site kuralalrı taşımayı çileye döndürmeye başlamış bu alanda hizmet veren firmalar daha çok duyarlı ve sabırlı olmak zorunda kalmış taşımayıda o ölçüde modernize etmişlerdir.
Asansörlü taşıma hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır. bunların en başında daha hızlı ve güvenli bir taşıma yöntemi olması taşıma sırasında çarpmalar düşürmeler sonrası zarar gören eşyaalrın artık bu tarz eski usullerle taşınmasının önüne geçip çağdaş normlara kavuşmasını sağlamaktır.

Asansörlü Taşıma

Bazı yüksek katlı olup içinde yük asansörü bulunmayan binalarda yönetimlerin koyduğu katı kuralalr bina içinden merciven yada kişi asnasöründen taşınmaya izin vermemektedir. bundan dolayıda taşıma bina dışından asansörlü taşıma ile yapılmaktadır. Asansörlü taşıma hizmetini veren birçok firma olması bazı güvenlik sorunlarını da berabrinde getirmiştir. Bunların başında dneyimsiz ekiplerlerin gerçekleştirdiği maddi ve can kaybına sebep olan taşımalardır. Özel eğitimli tam teçhisatlı ve sistem üzerine bilgi sahibi uzman personellerimizle yüksek katlara ulaşabilen asansörlü taşıma sistemlerimizle firma olarak biz bu hizmet alanında tartışmasız lideriz. Bizxi bu seviyeye getiren değer verdiğimmiz eşyaalrını eşyalarımız bildiğimiz özenerek taşıdığımız siz müşterilerimizsiniz. Bu güveni korumak memnuniyeti de kalıcı kılmak adına dünyada ki ve ülkemizdeki tüm gelişimleir yakından takip ediyoruz.

İstanbul Asansörlü Taşıma

Artan taleplerin karşılanmaıs adına asansörlü taşıma sistemlerimizin sayısında artışa gittik, Personelimizi bu taşıma alanında özel deneyim sahibi üst yüzey personellerimizin gözetiminde eğitime taabi tuttuk. Hizmette dikkat edilmesi gereken kurallar  konusunda kendilerini bilgilendirdik. Müşteriye karşı davranış biçimleri konusunda özel olarak kendilerini uyardık. Biz üst düzey personeli her daim taşımayı takip etmesi iç.in görevlendirdik. Her taşıma öncesi mutlaka üzretsiz ekspertiz hizmeti sunarak taşıma alanını ve eşyaalrını görüp ona göre bir taşıma planı ve fiyatı oluştuduk. işimizi olduğu kadar sizleride önemsiyoruz. Bu sebeple her daim sizleirn yanında olmaya özen gösteriyoruz.

İletişim
  • Karslı Ahmet Cad. Mürsel Sk. No:12 D:2 İçerenköy Ataşehir | İSTANBUL
  • Büyükdere Cd.No:97 P.K 34394 Mecidiyeköy | ŞİŞLİ
  • 444 6 075
  • 0212 211 03 83
  • 0532 412 83 12
  • info@nizamoglunakliyat.com