Spread the love

Avcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’ un Avcılar ilçesinde konusunda deneyimli kalifiye elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kurumsal ve profesyonel bir firma olan Avcılar Evden Eve Nakliyat sizlere taşıma konusunda her türlü desteği vermeye hazırdır. Şayet taşınmayı düşünüyorsanız şirketimiz ile gönül rahatlığıyla taşınabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz garantili ve sigortalı olarak yürütülmektedir. Nakliye işlemlerine geçmeden önce eksperlerimiz evinize gelerek detaylı incelemelerde bulunurlar. Bu ekspertizin ardından eşyalarınızın nasıl taşınacağına ve size ne kadar mal olacağına karar verilir. Eşyalarınızı ambalajlama yapmanıza gerek yok. Uzman personelimiz sizin yerinize tüm eşyalarınızı profesyonel bir şekilde ambalajlamaktadırlar. Ambalaj malzemelerimiz Avrupa’ dan ithal ve son derece kaliteli malzemelerden oluşmaktadır.

avcılar evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat

Avcılar Nakliyat

Eşyanızı göndermek istediğini adreste bir kişinin bulunması bizim için yeterlidir. Bundan kasıt eşyalarınızın nereye konacağı konusunda personelimizi bilgilendirmesidir. Siz taşıma hizmetimizi nihai onay verene kadar elemanlarımız bulundukları bölgeden ayrılmazlar. Nakliye işlemlerinin çok daha hızlı ve sorunsuz olarak yürütülebilmesi için taşımanın yapılacağı gün yetkili bir personelimizi taşıma elemanlarımızın başına sevk ve idareyi koordine etmesi için görevlendiriyoruz. Eşyalarınızın taşınma esnasında olası hasarlanması durumunda sektördeki en iyi sigorta şirketleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar gereği kesinlikle siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Avcılar Nakliyat firmamızın diğer müşterilerinin yaşamış olduğu huzur, güven ve mutluluğu sizler de yaşamak istiyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Avcılar Evden Eve Nakliye

Avcılar ilçesi sınırları içerisinde gün geçtikçe müşteri potansiyelini artıran ve büyüyen bir firmayız. Son derece kalifiye ve eğitimli elemanlarla hizmet sunan Avcılar Evden Eve Nakliye firmamız kurulduğu günden bu yana birçok başarılı işe imza atmış olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. Asansörlü taşıma hizmeti de sunan firmamız böylece eşyalarınızı çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde evinizden alarak yeni adresinize taşımaktadır. Tüm nakliye camiası içinde müşteri odaklı çalışma prensibimiz ve bütçe dostu ekonomik çözümlerimiz ile sektörün öncü kuruluşlarından biriyiz. Firmamıza haftanın 7 günü ve 24 saat dilediğiniz her zaman iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.