Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Uzun bir süreci alan taşınma işlemleri resmi izinler ile daha da uzun bir hal alabilir. Zeytinburnu evden eve nakliyat yaptığı nakliyat çalışmalarında resmi izinler konusunda süreci etkileyecek problemler yaşamamaktadır. Taşınma sürecinde sadece firma tarafından değil hizmet alanlar için de geçerli olacak resmi izinler bulunmaktadır. Bu işlemler konusunda gerekli bilgi ve konular için firmamız destek sağlar. Taşınma için gerekli resmi izinler arasında kira sözleşmesinden yeni adres için gerekli evraklara kadar pek çok belge bulunmaktadır. İl ya da ilçe değiştirenler için nüfusta gerekli izinler ve belgeler yer almaktadır. Sağlık ocağı başvurusu için ise süreçte cüzdanınız ve ikamet belgeniz yeterli gelecektir.

zeytinburnu evden eve nakliyat
zeytinburnu evden eve nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Nakliye

Doğalgaz faturası ve işlemleri taşınma sırasında yapılacak işlemler arasında yer alır.  Doğalgazın isim değişikliği için ve 2. sözleşmede bireysel kulanım için yapılacak bir takım işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler için mülk sahibi olanlar tapu bulundurmalıdır. Zeytinburnu evden eve nakliyat nakliye  bu konuda müşterilerine uyarılarda bulunur. Kiracılar ise kontrat ile işlem yapmalıdır. Sözleşme için yeni adresin ikametgahı da gereklidir. Sözleşme yapacak kişilerin kimlik fotokopisi, TC kimlik numarası da gereklidir. Güvence bedeli de resmi işlemler için gereklidir. Doğalgaz aboneliği yeni adres için taşınabilir. Taşınırken yeni adrese doğalgazını da taşımak isteyenler, eski aboneliği iptal edecektir. Ya da iptal etmeden doğalgaza müracaat yapılacaktır. Burada sizden tapu ya da kontrat, binada yer alan doğalgaz abonesinden alınan tesisat numarası ve elektrik ya da su hizmetlerinden yararlanıldığını gösteren abonelikler.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Taşıma

Zeytinburnu evden eve nakliyat taşıma tarafından müşteriler için her türlü yönlendirme yapılmaktadır. Karışık nakliye sürecinde en çok merak edilen konulardan biri de elektrik başvurusudur. Yeni inşa edilen bir bina için yapılacak başvuruda evin tapu kaydı istenmektedir. Ayrıca yapının onaylı elektrik projesi, imar alanı içinde bulunanlar için yapı kullanım izni ve sayaç faturası gereklidir. Daha önce bağlantı anlaşması kullananlar için tapu ya da kontrat, kimlik fotokopisi, TC kimlik numarası, ikamet belgesi, adına kayıtlı abone varsa ilişki kesme belgesi istenmektedir. Daha önce kullanılan tesisat numarası da istenir. Abonelik için ücret alınır.

Zeytinburnu Nakliyat, Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Zeytinburnu bölgesinden taşınan ya da bu bölgeye taşınanlar su başvuru işlemleri de gerçekleştirecektir. Zeytinburnu nakliyat, Zeytinburnu evden eve nakliyat firması bu konuda yardımcı olmaktadır. İkametgah, kimlik fotokopisi, TC kimlik numarası, inşaat ruhsatı ve bina iskanı da istenen belgeler arasında yer alır. Bu konuda dikkat edilecek konulardan biri evin eski borcunun olup olmadığıdır. Sayacı kesinlikle kendi üzerinize alarak isim değişikliği mutlaka yapılmalıdır. İsim değişikliği için ödenen ücret için önceki iptalde alınacak teminat kullanılabilir. Süreç içinde telefon taşınmasında da resmi belgeler gerekmektedir. Randevu alınarak işlemler daha kısa sürede tamamlanabilir.