Spread the love

Evden eve nakliyat firmaları için doğru firmayı bulmak son derece zor olabiliyor. Firmamız her geçen dönemde daha fazla müşteriye hizmet vererek rakiplerinin önünde yer almakta. Tabi ki yakaladığımız bu başarı şans değil.

Firmamızı diğer nakliyat firmalarından ayıran birçok farklı özellik bulunuyor. Sizler de sahip olduğumuz ekstra özellikleri göz önünde bulundurarak tercihinizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz. En iyi şekilde araştırmanızı yaparak tercihlerinize göre harekete geçin.

Kurumsal Yapı

Firmamızın en önemli özelliklerinin başında kurumsal yapısı geliyor. Maalesef evden eve nakliyat firmaları son derece amatör bir biçimde gerçekleşebilmekte. Kamyoneti olan herkes bu işlemi kolayca yapabileceğini iddia ediyor. Ancak yalnızca kamyonet ile bu işin uygulanması mümkün değil.

Başarılı bir hizmet verilebilmesi için tecrübeli ekiplerin kurulması ve şirketin kendi iç yapısının kurumsal olması gerekmektedir. Taşıma işlemleri öncesinde sözleşmeler imzalanır ve her iki tarafın hakları açıkça dile getirilir. Böylece hiçbir kimsenin mağdur olması söz konusu olmaz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Asansörlü taşımacılık hizmetlerinde asansörlerin de işin içerisine dahil olması işleyişi tamamen değiştirdi. Artık asansörsüz evden eve nakliyat firmalarının tercih edilmesi çok mümkün durmuyor. Sahip olunan asansörler sayesinde eşyalar cam ya da balkonlarda rahatlıkla tahliye ediliyor. Böylece kat inilip çıkılmasına ya da iniş çıkışlarda eşyaların ve etrafın zarar görmesine gerek kalmıyor.

Asansörlü taşımacılık hizmeti çok kısa bir süre tamamlanır. Yeni adrese eşyaların yerleştirilmesinde de asansörden devamlı olarak yardım alınacaktır. Eğer giriş katında bir yaşam alanı oluşturulmuyorsa asansör sayesinde hem eşyalar hem de apartman boşluğu zarar görmeden eşyalar yerine bırakılır.

Eşyalara Zarar Vermeden Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat firmaları profesyonellerden alırken eşyaların en ufak bir zarar görmemesini bekler. Kendileri eşyaları taşımayı düşünen kişilerin yaşadıkları en büyük endişe eşyaların zarar göreceğidir. Profesyonel firmaların talep ettiği ücretlerle karşılaştırıldığında tek bir eşyanın zarar görmesi dahi insanlar için avantajsız bir durum ortaya çıkaracaktır.

Firmamız dilerseniz paketleme aşamasında da sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunar. Taşımacılık aşamasında da asansör kullanımı sayesinde eşyaların zarar görmesi çok mümkün olmayacaktır. Yüksek katlarda dahi kısa sürede taşıma işlemleri tamamlanır ve eşyalar ilk günkü görüntüsünü korumaya devam ederler.

Muhteşem Seviyede Fiyat/Performans Oranı

İnsanların aldıkları ürün ya da hizmetlerde her zaman dikkat etmesi gereken etmenlerden bir tanesi fiyat/performans oranıdır. Eğer kalitesiz ürünler için çok yüksek ücretler ödeniyorsa bu durum ciddi sorun anlamına gelir. Ancak alınan kaliteli ürünler için yüksek ücretler ödenmesi yalnızca bir tercih olacaktır.

Firmamız evden eve nakliyat sektöründe fiyat/performans oranı en uygun firma olarak dikkat çekiyor. Tercih eden kişiler her zaman üst düzeyde bir performans görürken çok uygun düzeylerde ödemeler gerçekleştiriyorlar.