Spread the love

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında Neden Biz?

Evden eve nakliyat; Evlerinizi taşırken ortaya çıkan ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak bir firma arıyorsanız çok sayıda seçenek çıkacağının da bilincindesiniz demektir. Tek bir araç ile yapılabilecek bir iş gibi gözüken nakliyatçılık sektör dışından birçok kişinin dikkatini çeker. Ancak bu durum insanların mağdur olmasına sebep olur.

Amatör bir şekilde sunulan evden eve nakliyat hizmetinde eşyalar zarar görebilir ya da gereğinden çok yüksek ödemeler yapılabilir. Bu sorunların yaşanmaması adına firmamız ile iletişime geçmeniz gerekli olacaktır. Bizi tercih etmeniz için tüm ayrıcalıklarımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Kurumsal Yapı

Alınacak olan evden eve nakliyat hizmetinde kurumsal bir yapıyı tercih etmeniz çok önemlidir. Bizimle iletişime geçtiğinizde randevu tarihiniz ve saatiniz belirlenir. Ekiplerimiz belirlenen saatlerde adresinizde olacaktır. Bunun sonrasında ise eşyaların asansörler ile kısa sürede araçlara taşınması sürecine geçilir.

Farklı ebatlarda ve tamamı yeni olan araçlarımıza eşyalar kısa sürede yüklenecektir. Sonrasında en düşük seviyede sarsıntı ile eşyalar yeni adrese götürülür. Burada eşyalar yeni yaşam alanına indirilip yerine konacaktır. Bütün bu süreç sözleşmeler ile belgelendirilir. Ayrıca sigorta hizmetleri için özel işlemler uygulanır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Bulunduğunuz şehir ne olursa olsun alacağınız evden eve nakliyat hizmetinin sigortalı olması şarttır. Aksi halde bir eşyanız zarar gördüğünde bunun masrafını tahsil etmekte zorluk yaşarsınız. Firmalar sürekli olarak ödemelerini yapacaklarını söyleyip sizi ertelerler. Bunun sonrasında da hukuki açıdan bir hak iddia edemezsiniz.

Ancak alınacak nakliyat hizmetleri sigortalı olarak sunulursa elinizde bir belge olur. Eşyanın zarar görmesi durumunda bu belge ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Buna hiç gerek kalmadan firmamız eşyaların zararını fazlasıyla karşılayacaktır.

Taşımacılık Sektöründe Engin Tecrübe

Nakliyat hizmetlerinde tecrübe eksikliği en büyük problem haline geldi. Firmamız uzun süredir sunduğu evden eve nakliyat hizmetinde her zaman tecrübeli ve Türk elemanları çalıştırmaktadır. Bunun yanı sıra süreç tamamen şeffaf ve resmi bir şekilde ilerletilir. Sahip olduğunuz tüm eşyaların doğru bir şekilde taşınacağı sizlere garanti edilecektir. Kısa sürede tamamlanan işlemler ile sorunlarınız çözüme kavuşur.