Spread the love

Fatih Evden Eve Nakliyat

30 yılı aşkın bir süredir sevginiz ve ilginizle büyüyen Fatih Evden Eve Nakliyat şirketi gelişen teknoloji ve artan talepler doğrultusunda her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Sektörün öncü firmalarından biri olan Fatih Evden Eve Nakliyat siz değerli müşterilerimizin tüm taşınma, nakliye ve eşya depolama taleplerinde memnuniyetle yanında olmaya devam ediyor. Kurumsal bir firma olan gazi tüm kurallara sadık kalarak ilkelerinden asla taviz vermiyor.

Fatih Evden Eve Nakliyat Nakliye Ev Ofis Taşıma

Eşyalarınızı görmeden, neyi neyle paketleyeceğimizi bilmeden karşınıza çıkmamız pek de hoş bir durum olmaz takdir edersiniz ki. Ya da düşünsenize nakliye aracımız kapıda ancak eşyalarınız araca sığmıyor, nasıl da zor bir durum öyle değil mi? İşte Fatih evden eve nakliyat nakliye ev ofis taşıma ekspertiz hizmetimiz tam da bu anlamda en büyük yardımcımız oluyor, hem sizin hem de bizim için. İlk görüşmemizin ardından karşılıklı olarak karar verdiğimiz gün ve saatte firma eksperimiz evinize gelip eşyalarınızı yerinde inceleme yapıyor. Eşyalarınızın adedi, boyutu, cinsi gibi birçok faktörün göz önünde bulundurulması sonucu ekspertiz raporu yazılıyor. Ekspertiz raporunun sonucuna göre taşınacak olduğunuz gün geniş araç filomuzdaki hangi aracımızın size uygun olduğuna karar veriliyor. Bununla birlikte ambalajlama hususu da çok önemli olduğundan rapora sadık kalınarak yanımızda bulundurmamız gereken paketleme sistemlerine karar veriliyor. Raporun yazılmasının hemen ardından imzalanan sözleşmemizi mail adresinize derhal yolluyoruz. Öyleyse şimdiden hayırlı olsun, artık nakliye işlemlerine başlayabiliriz.

fatih evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat

Fatih Nakliyat, Fatih Evden Eve Taşıma

Taşıma günü aracımızı kapınızın önüne bıraktıktan sonra derhal evinize geliyoruz ancak hiç şüpheniz olmasın eşyalarınız nakliye aracımıza indirilmeye başladıktan sonra araçta mutlaka 1 kişi güvenlik amaçlı olarak eşyalarınızın başında bekliyor. Tüm bu detaylardan bahsettiğimize göre tekrar evinizdeki durumlara dönebiliriz. Bakalım arkadaşlarımız neler yapıyor? Bir yandan mutfak toplanırken diğer yandan beyaz eşyalarınız paketleniyor. Mutfak eşyalarınıza çok fazla itina gösteriyoruz çünkü bu telaşta onlara bi zarar gelmesini istemiyoruz. Büyük çoğunluğu kırılmaya müsait yapıda ürünler olan mutfak eşyalarınızı zarar görmemeleri için özel balonlu naylonlarımızla kaplıyor ardından kolilere yerleştirerek aracımıza yüklüyoruz. Mutfak eşyalarınız hassas da beyaz eşyalarınız değil mi? Elbette öyle…
Fatih Evden Eve Nakliyat firması olarak beyaz eşyalarınızın da hasarsız bir biçimde nakliyesini sağlamak için özel ambalajlarına sarmadan önce kalın örtülerle çevreliyoruz. Buzdolabınız, fırınınız, çamaşır ve bulaşık makineleriniz… Kısacası tüm beyaz eşyalarınız da artık yeni adreslerine gitmek için hazırlar. Diğer taraftan usta marangozumuzun harıl harıl çalıştığını görüyoruz. Tabiki büyük parça eşyalarınızın demonte işlemleriyle uğraşıyor. Gardrobunuzu olduğu gibi aracımıza indirmemiz pek mümkün olmasa gerek. Demonte işleminin ardından ambalajlanarak aracımıza yüklenen büyük parça eşyalarınız yeni evlerine gittiklerinde yine marangozlarımız tarafından monte edilip sizlere o şekilde teslim ediliyor. Giysilerinizi de unutmadık elbet. Güzel kıyafetleriniz öylesine katlanıp kolilere atılmayı hak etmiyor. Özel taşıma dolaplarımız sayesinde giysilerinizi tek tek ve özenle poşetledikten sonra aracımıza yerleştiriyoruz.

Fatih Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Son derece kullanışlı bir modüler sistem olan Fatih Asansörlü Evden Eve Nakliyat firması bünyesinde oldukça talep görüyor. Eşyalarınızın evinizin pencerelerinden çıkarılma esasına dayalı olan bu sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen bizleri 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri birimimizden arayınız.   Fatih Evden Eve Nakliyat firması olarak yalnızca İstanbul sınırlarında değil tüm Türkiye genelinde sizlere hizmet vermekteyiz…

Oldukça kullanışlı bir uygulama. Evinizde bir türlü yer bulamadığınız ancak vazgeçmek de istemediğiniz eşyalarınız varsa biz Fatih Evden Eve Nakliyat firması olarak Eşya Depolama hizmetimizle de yanınızdayız. Başında devamlı olarak bekleyen çalışanlarımızın olduğu ve düzenli olarak kameralarla izlenen güvenli bir alanda eşyalarınızı muhafaza etmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.