Spread the love

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat; müşterilerin eşyalarının oturulmuş olduğu evden yeni taşınılacak olan eve kaliteli ve güvenilir bir biçimde taşınmasıdır. Evden eve nakliyat hizmeti birçok evrelerden yani prosedürlerden oluşmaktadır. Bunlar, ekspertiz hizmeti, eşyaların ve mobilyaların doğru ürünler ile paketlenmesi, çalışanların de-montaj işlemlerini titizlik ile gerçekleştirmesi, eşya ve mobilyaların araca dikkatli bir biçimde yerleştirilmesi sadece taşınma prosedürlerinden bir bölümünü kapsamaktadır.

gaziosmanpaşa evden eve nakliyat
gaziosmanpaşa evden eve nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Firmaları

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat ile anlaşıldığında öncelikli olarak bir sözleşme yapılmaktadır. Bu sözleşme firma olarak gelebilecek herhangi bir zarara ya da hasar görmüş olan eşyaların maliyetinin firmamız tarafından üstleneceğinin bir belgesidir. Sigorta işlemleri de firmamız açısından oldukça önemlidir. Çünkü müşteri memnuniyeti ilk amacımızdır. Bu sigorta işlemleri hakkında firmamızdan bilgiler alınması eşya ve mobilyaların sorunsuz nakliyesi için oldukça önemli bir prosedürdür. Taşınma işlemleri gerçekleştirilir iken malzemelerin işinin uzmanı olan personeller tarafından de-monte işleminin yapılması, herhangi bir çizilme ya da kırılma olaylarına karşı da tekrar olarak profesyonel bir biçimde monte edilmesi gerekmektedir.

Gaziosmanpaşa Nakliyat Evden Eve Nakliyat Anlayışı;

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat firmamızın önceliği her an güler yüzlü hizmet sunmak ve müşterilerinin memnuniyetini önemsemesidir.

  • Sunmuş olunan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile de firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin kafalarındaki sorular tek tek giderilmektedir.
  • Eşyaların belirlenmesinden sonra kullanılacak olan paketleme ve ambalajlama ürünleri kaliteli malzemelerden seçilmektedir. Çünkü nakliyat sırasında eşya ve mobilyaların hasar görme ihtimali bile can sıkıcı olabilmektedir.
  • Sunulan ekspertiz hizmetinde yapılması gereken prosedürler müşterilere tek tek aktarılarak asansörlü taşımacılığın gerek olup olmadığı aktarılmaktadır.
  • Genellik ile taşınan eşyaların alanının dar olmasından dolayı zarar örebilme ihtimalleri fazladır. Bu hususta çalışan personellerimiz gerekli olan prosedürleri aktarıp ne yapılması gerektiği ile ilgili bilgiler aktarmaktadır.
  • Eşyaların araca yüklenmesi işlemi evde her bir odada eşya ve mobilyaların tekrardan aynı düzen ile yerleştirilmesi firmamız tarafından oldukça önemlidir.
  • Eşya ve mobilyalar içi en iyi standart koşullarını yerine getirmekte olan Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat, olası bir kaza veya risk koşullarını her an düşünerek anlaşmalı olarak çalışılan sigorta şirketleri aracılığı ile tüm eşyaları sigortalatmaktadır.