Spread the love

Güngören Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul Güngören de işlevini sürdürmektedir. Uzun yıllardan beri Güngören evden eve nakliyat işini yapmanın tecrübesi ve uzmanlığı ile mesleğimizi icra etmeye çalışıyoruz. Geniş, güler yüzlü ve alanında uzman çalışma ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Güngören evden eve nakliyat olarak prensipli ve düzenli çalışmaktayız. Çoğu nakliyat firması yıllardır üsluplarıyla ve çalışma yöntemleriyle bu sektörü zedelese de firma olarak bizler bizimle çalışsın ya da çalışmasın farketmeksizin müşterilerimizle iyi ilişkiler kurmayı ilke edinmiş durumdayız. İstanbul’un bütün ilçelerine, Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine taşımacılık işlemlerini olabildiğince dikkatli ve özenli yapmaya çalışıyoruz. Firmamız bütün hafta ve günün her saati çalışmaktadır. Gönül rahatlığıyla evinizin, ofisinizin ya da iş yerinizin taşıma işini firmamıza teslim edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli şeydir.

güngören evden eve nakliyat
güngören evden eve nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat Firmaları

Firmamız son teknoloji araç ve gereçleri kullanmakta ve bu ürünlerin kaliteli olmasına dikkat etmektedir. Bu doğrultuda Güngören evden eve nakliyat işini yaparken eşyaların paketlenmesini ve ambalajlanmasını gerçekleştirir. Taşınma öncesi demontajı taşınma sonra ise montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Birçok insan için taşınma çok can sıkıcı, uzun ve yorucu bir süreçtir. Firma olarak bizler taşınma işleminin müşterilerimiz için kolay bir hale gelmesini sağlıyoruz. Asansörlü taşımacılık ile en ağır eşyaların bile hiçbir sorun yaşamadan müşterilerimizi stres altında bırakmadan taşıyoruz. Asansörlü taşıma yöntemi günümüzde yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Ancak bu yöntem işi iyi bilmeyenler tarafından uygulandığında son derece tehlikeli olabilir. Firmamız bu yöntem için de uzman bir çalıştırmaktadır ve bütün önlemler alınmıştır.

Güngören Nakliyat; Sigortalanma Süreci

Bütün sektörlerde ve işlerde çalışma ekibi ne kadar uzman olursa olsun mutlaka kaza ihtimali vardır. Doğal olarak Güngören Nakliyat evden eve nakliyat sektöründe de bu ihtimal vardır. Tabi uzman kadrosuyla hizmet veren firmamızda bu oran daha düşüktür. Ancak bu tedbir alınmaması gerektiği anlamına gelmez. Şehir içi ya da şehir dışı ev ya da ofisinizin firmamız tarafından taşınmasını istediğinizde ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti verilir. Taşınmasını istediğiniz yerin ziyareti yapılır. Eşyalarınız gerçek değerinden fiyatlandırılır. Bu doğrultuda eşyalarınız sigortalanır. Herhangi bir kaza sonucu eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda maddi olarak kaybınız iade edilir.