Spread the love

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çkmeköy evden eve nakliyat olarak hizmet verdiğimiziz Çekmeköy İstanbul’un en seyrek nüfuslu ilçelerinden biri. İstanbul’un güneyinde yer alan takım Çekmeköy genel olarak ‘Çekmeköy’ denmektedir. İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olan Çekmeköy’e bağı olan köy veya belde bulunmamaktadır. Çekmeköy’ e ulaşım ancak ve ancak karayolu ile sağlanmaktadır, farklı kültür yapısını barındırması, zengin ailelelerin dinlenme alanı olması, turistik olarak birçok çekiciliği olması dolayısıyla Çekmeköy birçok turisti burada gayrimenkul almaya, birçok Türk vatandaşını da buradan bir ev satın almaya ve kendi evlerini yaptırmaya itmektedir. Gayrimenkul olarak değerli evlerin bulunduğu bölgede, gayrimenkul el değiştirme grafiği çok artan bir grafik olmasa da özellikle özel konumu yapısıyla kaliteli ve kapsamlı Çekmeköy evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

çekmeköy evden eve nakliyat
çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Nakliye Villa Taşımacılığı

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti alırken taşınmanın ardından mağdur olmamak için dikkat etmemiz gereken birkaç nokta var.Evden eve nakliyat hizmetinde hizmetin kalitesi kadar çalışanların size gösterdiği ilgi, alaka ve tavırlar da bir o kadar önem taşımaktadır. Eşyalarınız anılarınızı taşıyan, hafızalarınızı taşıyan nesnelerdir aynı zamanda, insan taşınırken tüm hayatını tüm geçmişini de beraberinde taşır. Dolayısıyla taşıma için gelen kişiler eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz titizliği ve özeni gösterebilmelidir. Size ve eşyalarınıza bu değeri verebileceğini anlamak öncelikle ekiplerin size davranışlarından anlaşılır. Dolayısıyla taşıma işlemi için taşıma firması seçerken işini profesyonelce yapan ve müşteri ile ilişkilerine değer veren şirketleri seçmek gereklidir.

Kaliteli taşıma işlemlerinin ortak yanı, taşımadan önce genel bir rapor hazırlamak için, ekspertiz hizmetinin verilmesidir. Ekspertiz hizmeti taşımanın nasıl ve ne kadar ekipmanla yapılacağının ön izleniminin yapıldığı süreçtir. BU süreçte, ev nasıl taşınacak, nasıl bir şekilde taşınacak asansörle mi yoksa insan kuvvetiyle mi, ne kadar ambalaj malzemesi ve hangi ambalaj malzemeleri gerekiyor, taşıma için nasıl bir araç seçilecek… bu ve bunun gibi değişkenler için araştırma yapılır ve bir rapor hazırlanır. Bu süreçte taşıma işleminin müşteriye ne kadar bir masraf yaratacağı da belirlenir. Ekspertiz yapılmadığında taşıma zamanında yetersiz malzeme, yetersiz iş gücü, yetersiz araç genişliği ve en önemlisi taşıma gününde önünüze çıkartılan ek masraflar ile mağdur duruma düşebilirsiniz.

Çekmeköy Nakliyat, Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Taşıma İşlemleri

Taşıma işleminde ambalajlama büyük önem taşıyor. Özellikle küçük eşyaların ambalajlaması birçok yönterm ve farklı ambalajlama malzemesi gerektiriyor ve firmaların ambalajlama yeteneklerini öncelikle olarak ortaya koydukları işte bu mutfak ve banyo meşyalarının ambalajlanması. En kırılgan eşyaları barındıran, mutfak malzemeleri için ve mobilyalar için çok farklı ve özel ambalajlama malzemeleri ile, kolileme yöntemleri ve araç içi koruma yöntemleri ile ambalajlama sayesinde hiç kırılmadan eşyalarınız taşınabiliyor. Örneğin elbiseleriniz taşınmasına askılı koliler kullanılarak eşyalarınızın katlanması engellenebiliyor, Tablolar için tamamen farklı ambalajlama seçenekleri var, mobilyalar çift katlı naylon ‘patpat’ denilen malzemelerle sarılıyor böylece çarpmalara sürtünlmelre karşı mükemmel koruma sağlanmış olunuyor. Mutfak eşyaları, örneğin bardak çatal çanak gibi eşyalar kraft kağıdı veya beyaz kağıtla sarılarak, içine konduğu kolilerde de araları kağıtlarla doldurularak hem sarsmalara hem çarpmalara karşı korunuyor. Çekmeköy nakliyat Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti alırken özellikle eşyaların iyice ambalajlanması gerekiyor.

Çekmeköy Nakliyat Nakliye Firmaları

Taşıyıcı araçların da taşımada tabii ki büyük bir önemi var. Araç büyüklüğü tabii ki önemli bir konu ve evin büyüklüğüne göre bir araç seçimi gerekli. Evin büyüklüğüne göre küçük bir araç geldiğinde, eşyaların birbirini ezme, kolilerin birbirinin üzerine baskı yaparak ezme ihtimali bulunuyor, büyük bir araç geldiğinde de bu sefer koliler çarpmalardan ve sarsıntılardan çok daha fazla etkileniyor. Araçlar 4 ile 8 metre arasında değişik seçeneklerde olabilmeli ki taşıma uygun bir şekilde yapılabilsin. Araçların içi çarpmalarda ve sarsıntılarda tepki kuvvetini emebilmesi için yumuşak suntadan üretiliyor. Aynı şekilde araçların kasalarında koliler arasında kalın halatlar çekilerek çarpmalar, düşmeler ve sarsılmalar minimum düzeye indirilmiş olunuyor. Çekmeköy Nakliyat olarak herşeyi sizler için bizler düşünüyor ince ince eleyip bir hizmet yöntemi uyguluyoruz.